Lidé a firmy

Novým finančním ředitelem v Mattoni 1873 bude Marco Pierini

Publikoval Redakce18.7.2022

Od 1.9.2022 se finančním ředitelem skupiny Mattoni 1873 stane Marco Pierini. Marco Pierini přichází ke středoevropskému lídrovi nealkoholického trhu s rozsáhlými zkušenostmi z financí a byznysu, které získal v průběhu své mezinárodní kariéry. Osm let působil ve společnosti Oracle, kde postupně zastával řadu pozic v Irsku, Itálii a Rakousku. Do Mattoni 1873 přichází Marco po 14 letech působení ve společnosti Pfizer Česká republika, kde v pražské centrále prošel řadou pozic, na kterých se se stále větší zodpovědností zabýval řízením financí pro region střední a východní Evropy.

Novým finančním ředitelem v Mattoni 1873 bude Marco Pierini 1 fotografie ve fotogalerii

Marco absolvoval magisterské studium ekonomie a podnikání na Università Cattolica del Sacro Cuore. Marco Pierini vystřídá na pozici Group CFO a člena top managementu Mariána Gramatu, který bude pokračovat od září ve své další kariéře jiným směrem. Marián působil v Mattoni 1873 téměř dvanáct let na řadě pozic ve finanční oblasti.

„Mariánovi chci vyjádřit vděčnost za všechno, co pro naši firmu udělal. Byl důležitou součástí naší rodiny a zásadním způsobem přispěl k současné podobě naší společnosti. Upřímně mu přeji mnoho štěstí a úspěchů na jeho další kariérní cestě.

Je mi potěšením přivítat v našem týmu Marca. Věřím, že díky kombinaci bohatých zkušeností, finančního talentu a vysokých morálních i lidských kvalit bude skvělou součástí našeho top managementu a jistě přispěje k našim budoucím úspěchům,“ okomentoval personální výměnu Alesandro Pasquale, majitel a generální ředitel Mattoni 1873.

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2017 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.
made with    by esmedia