Lidé a projekty

Milan Hebelka Výkonný ředitel, jednatel společnosti Přeprava na letiště s.r.o.

Publikoval Radim Kašpar14.3.2017

Milan Hebelka Výkonný ředitel, jednatel společnosti Přeprava na letiště s.r.o. 1 fotografie ve fotogalerii

Dříve jste působil, dá se říci, ve farmaceutickém průmyslu. Jak jste se dostal k branži přepravních služeb?

Po ukončení mého působení ve farmaceutickém průmyslu a návratu do Olomouce jsem se, na společném podnikání, dohodl se svým dlouholetým kamarádem, který již v osobní přepravě působil. Takto tedy započala má kariéra v této, výzvami nabité, branži. 

V roce 2013 vznikla společnost Přeprava na letiště s.r.o. Co bylo tím hlavním motivem?

Ano, společnost Přeprava na letiště s.r.o. vznikla až v roce 2013. Nicméně již od roku 2002 realizovala naše mateřská společnost Express Personal Transport s.r.o. přepravní služby a postupem času se transformovala v jedničku na trhu v oblasti přepravy osob na Olomoucku. Abychom se však více dostali do podvědomí veřejnosti, vznikla společnost Přeprava na letiště s.r.o., u které je již z názvu patrné, co je hlavní náplní její činnosti.

Jak byste popsal své začátky, bylo těžké nalézt klientelu?

Jak jsem již uvedl, služby v oblasti přepravy osob jsme realizovali již od roku 2002. Tehdy podobná služba v našem regionu chyběla, a tak se zákazníci hledali relativně snadno. Zpočátku jsme se primárně zaměřili na firmy v Olomouckém kraji. Případná budoucí spolupráce byla vždy založena na mém osobním jednání s kompetentními osobami v dané společnosti. Nemalou roli pak sehrály osobní zkušenosti s našimi službami, které se od těch dob snažíme neustále zlepšovat a přizpůsobovat potřebám a přáním našich klientů. Později jsme začali pomýšlet i na širokou veřejnost. V tomto směru nám dalo dosti práce přesvědčit veřejnost, že jsou i jiné alternativy k přepravě na a z letiště, než byli doposud zvyklí.

Kdo je tedy Vašim typickým klientem?

Mezi naše klienty řadíme firemní zákazníky, soukromé osoby, sportovce, umělce, ale i politiky. Vzhledem k jazykové vybavenosti a profesionálnímu vystupování našich řidičů je samozřejmostí a denní skutečností přeprava zahraničních hostů, se kterými máme bohaté zkušenosti a mnohdy i nevšední zážitky.   

Můžete se pochlubit třeba nějakou zajímavou referencí?

Kromě mnoha vysoce postavených politiků, vědců a managementu významných firem si dovolím mezi nejzajímavější reference uvést, že jsme zajišťovali kompletní přepravní servis pro takové celebrity jako jsou umělci ze Status Quo, Deep Purple, Yes, atd., kdy tito umělci vystupovali v rámci Rockové Olomouce.

Jaké byste zhodnotil Vaše postavení na trhu?

Vzhledem k téměř patnáctileté tradici a více než 36000 spokojeným klientům a nejširšímu vozovému parku na Moravě si dovolím říct, že jsme jedničkou na trhu. Neustále se snažíme naše služby inovovat, zlepšovat a v oblasti přepravy osob určovat trend. S touto službou jsme v našem regionu přišli na trh jako první a to je pro nás závazkem být také nejlepší.

Kdybyste nám tedy měl říct, jaké služby nabízíte a proč si vybrat právě vás?

Protože jsme specialisté na individuální přepravu osob nejen na letiště a z letiště. Samozřejmostí je nabídka přepravy i do jiných destinací v rámci celé Evropy. Poskytujeme profesionální služby, jsme flexibilní a splníme klientům veškeré požadavky.

Přepravíme Vás na služební cestu i rodinnou dovolenou, nebo na letišti vyzvedneme Vaši zahraniční návštěvu, a to vše za příznivé ceny. Naši řidiči mají vystupování na úrovni, jsou komunikativní a jazykově vybavení. Jednoduše řečeno – nabízíme OSOBNÍ PŘEPRAVU, která má STYL.

Čím nás můžete svést?

Přepravu zajišťujeme novými vozy Škoda Superb a Volkwagen Caravelle, s maximální kapacitou 8 + 1.

Ve vozech najdete vše pro Vaše bezpečí, pohodlí a práci nebo zábavu – Wi-Fi, tablet, nabíječku telefonů, adaptér 220 V, GPS, atd.

Samozřejmostí je maximální bezpečnostní výbava. Pro přepravu dětí disponujeme dětskými autosedačkami se systémem ISOFIX.

A co třeba nějaké AUDI A8, je to do budoucna reálné? J

Abychom byli schopni udržet příznivé ceny, tak přeprava vozem, na který se ptáte, reálná není. Je ale nutno podoktnout, že je to i zbytečné. Vozy Škoda Superb, které využíváme, jsou maximálně bezpečné, pohodlné a designově velmi povedené. Jako firma s výlučně domácím kapitálem, jsme patřičně hrdí na to, že k přepravě využíváme českých vozů. Využití českých vozů je velmi pozitivně vnímáno, nejen mezi našimi tuzemskými klienty. I zahraniční pasažéři oceňují kvalitu těchto vozů a chválí naši loajálnost k české, tradiční a ve světě velmi dobře vnímané značce – tedy Škodovkám.

Firma funguje teprve čtyři roky. Co se za tu dobu podařilo a co třeba méně?

Za dobu našeho fungování se určitě pár věcí nepodařilo podle našich představ, ale nebyly to věci zásadní. Každý, byť sebemenší neúspěch je pro nás ponaučením, díky kterému se posouváme vpřed. Za zásadní úspěch považuji skutečnost, že se v letech 2011, 2012 a 2016 stala naše společnost finalistou soutěže Vodafone Firma roku Olomouckého kraje a tím se zařadila mezi deset nejúspěšnějších firem v tomto kraji.

Jaké jsou Vaše vize do dalších let?

Vizí je hodně – počínaje rozšířením našich poboček do ostatních krajských měst, zejména na Moravě ale i na západě Slovenska, tak až k obrovskému potenciálu využití elektromobilů – zde vidíme spoustu možností k inovacím.

Máte nějaký velký pracovní sen? Kde byste sebe a Vaši firmu chtěl vidět v roce 2030?

Můj oblíbený slogan zní “být první a zůstat poslední“, takže mým cílem je, že i v roce 2030 budeme poskytovat nadstandartní služby v osobní přepravě za příznivé ceny.

Někde jsme se dočetli, že ve volných chvílích se bavíte jako moderátor, jak to je?

Ano, je tomu tak. Vzhledem k tomu, že vždy a všude jsem dosti výřečný, tak jsem se postupem času na různých, převážně soukromých akcích, dostal do pozice, kdy jsem tyto akce, mnohdy neplánovaně, moderoval. Díky pozitivním referencím mých přátel se počet akcí neustále navyšoval, až jsem jednoho dne vstoupil, ani nevím jak, do profesionálních moderátorských vod. V současné době se věnuji moderování společenských a sportovních akcí po celé České republice. Na těchto akcích se setkávám se spoustu zajímavých lidí a je to pro mne příjemný relax od každodenní práce v osobní přepravě.

A co vy a volný čas, jak jej nejraději trávíte? 

Na prvním místě je rodina. Mám dvě děti a snažím se jim věnovat maximum volného času. Pokud mám chvilku pro sebe, vyrazím na kolo nebo lyže, s partou kamarádů si jdu zahrát florbal. Mou celoživotní láskou je také hudba. Od mládí se věnuji hře na tubu a dodnes si rád a často zahraji v různých souborech a většinu koncertů s orchestry, ve kterých účinkuji, také moderuji.

www.prepravanaletiste.cz

Text: Radim Kašpar

Foto: Archív

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2017 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.
made with    by esmedia